Amharic Reader

Bugüne kadar adını pek sık duymadığımız ama keşke daha önce duysaydım diyeceğiniz ve eminim işinize oldukça fazla yarayacak olan bu uygulamayı daha fazla geç kalmadan indirin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut13.97 MB
  • Sürüm3.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAnteneh Sahledengel
Amharic Reader indir; Güne başlarken,günün ortasında ya da uykuya dalmadan önce hayatımızın pek çok zamanını internette harcadığımız doğru.

Güne başlarken,günün ortasında ya da uykuya dalmadan önce hayatımızın pek çok zamanını internette harcadığımız doğru.Özellikle de zamanımızın büyük bir çoğunu sosyal medyada harcıyoruz ve paylaşılan veya her fotoğrafın altına yapılan yorumların bazılarını okuyamıyoruz.Şimdi uygulamanın en heyecan verici kısmına değineceğim.

Gün içinde sosyal medyada birçok fotoğraf görüyoruz ve o fotoğrafların alt kısmında yapılan yorumları okuyoruz.Fakat bu bahsettiğim bazı yorumlarda değişik şekiller çıkıyor ya da yazılan harfler başka harflere dönüşebiliyor.Biz de bunların bazılarını okuyamıyoruz ya da okumayı geçin hiçbir şey anlamıyoruz bile.Bu gibi sinir eden durumlarda süper ve bir o kadar da yaralı Amharic Reader adlı bu uygulama devreye giriyor.

Fotoğrafların altına yapılan bu tarz ne olduğu belli olmayan uygulamaların çoğu siyak dikdörtgen veya kare şeklindedir.Eminim bu da bir çoğunuzun dikkatini çekmiştir.Sinir bozucu dediğinizi duyuyor gibiyim.Amharca okuyucu iPhone ve iPad'inizdeki Amharca harflerini okumanızı sağlayan kullanımı kolay ve harika bir uygulamadır. Ayrıca Safari'de web üzerinde Amharca harflerini okuyabilmenizi sağlayan bir Safari uzantısı da içerir.

Şimdi indirin ve siz de tüm kutuları tek bir dokunuşla Amharca'ya çevirin. Şimdi yükleyin ve bu 4 kutunun ne anlama geldiğini kontrol etmek için dizüstü bilgisayarınıza gitmek zorunda kalmayın.Eğer siz de bu gibi artık durumlardan kurtulmak istiyorsanız Amharic Reader indirin ve artık yapılan tüm anlamasız yorumları okuyor hale gelin.

Amharic Reader indir